Girişimciler için 
One Day Check-up

Girişimcilik Merkezleri ve Startuplar için "One Day Check Up" programımıza katılın. Ürün geliştirme süreçleri için uzmanlarımızdan birebir destek alın. Şimdi erken kayıt fırsatıyla yerinizi ayırın.

CRO Health CheckContent AuditUX Audit

"One Day Check Up" Program Akışı

Program süreci hakkında genel bilgilendirme.

Adım 1

Koltuğunuzu Ayırın!

Ürün Doktorlarının bir sonraki One Day Check Up günü için yerinizi ayırın. Programa dahil olun girişiminizi geliştirin.

Adım 2

Genel Eğitim ve Bilgilendirmeler

Öğleden önce alanla ilgili çözüm odaklı eğitimler ve kaynaklar hakkında bilgi alın. Kullanıcı deneyimi alanındaki bilgilerinizi ve deneyiminizi güçlendirin.

Adım 3

Gün Boyu Destek Alın

Öğleden sonra ise girişiminiz ile ilgili uzmanlarımıza danışmak istediklerinizi önceden belirleyin. Birebir görüşmeler ile girişiminize değer katın. Farklı alanlarda destekler alın.

Katılan Girişimler

Bir güne neler sığdırabilirsiniz? Mesela girişiminizi yeniden keşfedebilir misiniz? Userspots ile tanıştıktan sonra bu soruya "evet!" diyebiliyorum. One Day Check Up son derece keyifli ve verimli bir etkinlikti. Birlikte derinlemesine tüm detaylara indik ve kullanıcı deneyimi konusunda irdeledik. Teşekkürler Ürün Doktoru.

Şafak Tozar
Kurucu, Postuby

Aynı gün devam eden atölyelerde farklı başlıklar altında girişimimize dışarıdan bir gözle bakarak tekrar değerlendirme fırsatımız oldu. Kişisel olarak bir güne sığan konsantre, hızlı ve verimli bir deneyim yaşadığımı düşünüyorum. One Day Checkup Event sonrası final halini verdiğimiz web sitemiz hakkında mentör görüşmeleriyle kullanıcı deneyimi odaklı olarak iyileştirmeler üzerine konuştuk. Beklentimin daha da üzerinde detaylı, faydalı ve samimi geçen iki seans gerçekleştirdik.

Serkan Canberk
Kurucu, Cyou Live

Userspots ile Lonca Girişimcilik 7. dönem ön kuluçka dönemindeki eğitimlerde tanıştık girişimimizin ihtiyaç alanlarını belirleyip o alanın uzmanları ile verilen eğitimler ve minik workshoplar ile hafif bir tarama yapmış olduk. İlk toplantıda bizlerin heyecanlarını tazeleyen İdil Hanım'a, ürünümüzü UX/UI yönleriyle değerlendirip geri bildirimleri ile ürüne çok katkılar sunan Ürün Doktorlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İbrahim Küçükhalıcı
Kurucu, Sadetoptan

Girişimciler için Ücretsiz!

UX Kontrol Listesi

Girişimciler için hazırladığımız UX Kontrol Listesi şimdi yayında!
Kontrol Listesini indirerek girişiminizin UX ihtiyaçlarını önceliklendirin!

Kontrol Listesini Edinin

Merak Edilenler

Sıkça Sorulan Sorular

Bu programın girişimimim için uygun mu?
Girişimden kaç kişi programa katılabiliyor?
Programın kazanımları ne olacak?
Program sonrasında destek alabilecek miyim?
Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

One Day Check Up Programı

Tek günlük programı ile girişiminize değer katın. Farklı alanlarda aynı gün destek alın.

Genel Program

Katılan tüm girişimler için uygulanacak olan program.

09:30-10:00 Tanışma
Tanışma ve Program Hakkında Bilgilendirmeler
10:00-12:00 UX Dünyası ile Tanışma Eğitimi
Gerçek örnekler üzerinden deneyimlerin aktarılması.
12:00-13:00 Öğle Arası
Girişimlerin öğleden sonra programlarına hazırlık.
13:00-14:00 UX Audit (Her girişime özel 1 saat)
Girişimlerinizin, ürünlerinizin kullanıcı deneyimi perspektifinden değerlendirilmesi.

Seçmeli Program (Her Girişim için 30 Dakika - 3 Seçmeli)

Genel programın yanı sıra seçilebilecek diğer servislerimizle ürününüzü güçlendirin. Eş zamanlı devam edecek bu atölyelerden 3 tanesini seçmesi beklenir.

14:00-17:00 CRO Health Check
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu hakkında değerlendirme. Büyüme stratejinizi değerlendirin.
14:00-17:00 Brand Check-up
Markanızı, marka kimliğinizi ve pozisyonlanmanızı değerlendirin.
14:00-17:00 Pitch Deck Check Up
Girişimci sunumunuzu değerlendirin.
14:00-17:00 SEO Health Check
Arama motoru optimizasyonu konusunda mevcut durumunuzu değerlendirin.
14:00-17:00 Content Check Up
Mevcut içeriğinizin performasını değerlendirin.

Seçmeli program eş zamanlı olarak devam eden 5 oturumdan oluşur. Girişimciler bu programlardan 3 oturumu seçer.

Kazanımlar

Adım 3 ikonu

3 Saat
Eğitim

3 saatlik tasarım odaklı bir eğitim. Bu eğitim ile girişiminin tasarım gerekliliklerini, takip etmen gereken kaynakları ve kendini değerlendirebilecek bilgiyi edineceksin.

Adım 2 ikonu

2.5 Saat Girişime Özel Audit

2.5 saat boyunca farklı alanlardan uzmanlarla görüşerek. Girişimini Tasarım, Pazarlama, Teknoloji ve İş Modeli gibi alanlarda geliştirme imkanı bulacaksın.

Adım 5 ikonu

20'den Fazla
Öneri

Bir günlük süreç boyunca farklı farklı alanlarda 20'den fazla öneri alacaksın. Bu önerilerle ilgili uzmanlarla birebir görüşecek ve hızlı bir şekilde hayata geçirme ile ilgili tavsiyeler bulacaksın.

Check-Up Başlat

Bir Sonraki Etkinlik:
6 Eylül!

Girişimcilik Merkezi için Ürün Doktorunu kullanmak mı istiyorsunuz? Ürün Doktoru yürütücüsü ile iletişime geçerek detayları konuşun.

Koltuğunu Ayır

7.500 ₺ + KDV

6.000 ₺ + KDV - İlk 5 Başvuru için

Ödeme linki rezervasyon sonrasında gönderilecektir.

Girişimcilik Merkezleri için mi ihtiyacınız var?

Girişimcilik Merkezi için Ürün Doktorunu kullanmak mı istiyorsunuz? Ürün Doktoru yürütücüsü ile iletişime geçerek detayları konuşun.

İletişime Geçin

Audit Günü Uzmanları

Beril Karabulut

Full Service Designer for Startups
Viveka
Tasarım

Mehmet Emin Ciddi

UX Strategist
Freelance
Tasarım

Merve Ertuğrul

Innovation Designer
Userspots
Tasarım

Nice Uysal

Product Designer
Twin Science
Tasarım

Tuğçe Durmuşoğlu

SEO Consultant
Girişim

Audit Günü Servisleri

Servis Hakkında

UX Audit, bir web sitesinin ya da uygulamanın eksiklerini belirlemeye ve kullanıcı deneyimini kusursuz hale getirmeye yardımcı olur.  UX Audit servisimizi tercih ettiğinizde uzmanlarımız, ürününüzün mevcut kullanıcı deneyimini değerlendirirler. Bu değerlendirmeyi yaparken hem kişisel tecrübelerini hem de Jacob Nielsen tarafından oluşturulmuş "Sezgisel Analiz Maddeleri"ni dikkate alırlar.

Daha Fazlasını Öğren
Kullanıcı deneyiminizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin

Servis Hakkında

Bilinen bir yanılgının aksine Kullanıcı Arayüzü (UI), uygulamanızın veya web sitenizin sadece ne kadar güzel olduğuyla ilgili değildir, kullanıcı etkileşimini anlamak ve geliştirmekle ilgilidir. UI Audit, ürünün kendisini görsel dilde nasıl ifade ettiğine odaklanır ve hangi yönlerinin eksik olduğunu tespit eder.

Daha Fazlasını Öğren
Arayüz tasarımınızı değerlendirelim.

Servis Hakkında

Logonuzun tasarımından satış metninde seçtiğiniz kelimelere kadar insanların ürünleriniz hakkındaki görüşlerinizi etkileyen çok sayıda marka bilinci oluşturma yolu vardır. Brand Audit ise markanız için bir marka sağlığı denetimidir ve markalama konusundaki eksiklerinizi görerek işinizi başarıya ulaştırmanızda size yardımcı olur. Brand Audit hizmetimizi tercih ettiğinizde uzmanlarımız tarafından hazırlanmış marka strateji workshop’u uygulanarak belirli metriklere göre markanız değerlendirilir ve markanız için yol haritası çizilir.

Daha Fazlasını Öğren
Markanızın eksiklerini hızlıca öğrenin.

Servis Hakkında

Web sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar, onlar için belirlediğiniz rotayı nadiren takip eder. CRO Audit hizmeti ziyaretçileriniz için en iyi dönüşüm yollarını keşfetmenize ve web sayfanızın dönüşüm oranlarını artırmak için bu veriye dayalı analizi kullanmanıza yardımcı olur. CRO Audit hizmetimiz sırasında test, geliştirme ve pazarlama hunisi optimizasyon önerileri ile uzmanlarımız dönüşüm oranınızı artıracak aksiyonları belirler.

Daha Fazlasını Öğren
Büyüme stratejilerinizi değerlendirelim.

Servis Hakkında

Startup’ların her geçen gün önem kazandığı ve sayısının arttığı bir dönemden geçiyoruz. Bu durum ise yatırımcı bulmak konusunda rakiplerinizi geride bırakma gerekliliği yaratıyor. Sermaye artırmak, değerli ittifaklar sağlamak veya paydaşlarınızı sizinle ortaklıklarını sürdürmeye ikna etmek için onlara içerisinde ikna edici verilerin de yer aldığı bir dokümanlar seti sunmalısınız. Startup sunum dosyası olarak da adlandırabileceğimiz bu dosyanın içeriğini Pitch Deck Review hizmetimizle sizin için inceliyor ve geri bildirimlerde bulunuyoruz.

Daha Fazlasını Öğren
Yüksek isabetli sunum hazırlamanıza ve yatırımcılarınızı ikna etmeye yardımcı olalım.

Servis Hakkında

SEO Audit, bir web sitesinin organik arama sonuçlarındaki sıralamasını iyileştirmek amacıyla söz konusu web sitesinin incelenmesidir. SEO Audit hizmetimiz sayesinde web sitenizin arama motorlarındaki performansını sınırlandırabilecek ve web sitenize gelen potansiyel nitelikli trafik miktarını azaltabilecek teknik sorunları ve sorunları belirlemek mümkündür.

Daha Fazlasını Öğren
Arama motoru optimizasyonu konusunda mevcut durumunuzu değerlendirelim.