Pitch Deck Review

Yüksek isabetli sunum hazırlamanıza ve yatırımcılarınızı ikna etmeye yardımcı olalım.

Startup’ların her geçen gün önem kazandığı ve sayısının arttığı bir dönemden geçiyoruz. Bu durum ise yatırımcı bulmak konusunda rakiplerinizi geride bırakma gerekliliği yaratıyor. Sermaye artırmak, değerli ittifaklar sağlamak veya paydaşlarınızı sizinle ortaklıklarını sürdürmeye ikna etmek için onlara içerisinde ikna edici verilerin de yer aldığı bir dokümanlar seti sunmalısınız. Startup sunum dosyası olarak da adlandırabileceğimiz bu dosyanın içeriğini Pitch Deck Review hizmetimizle sizin için inceliyor ve geri bildirimlerde bulunuyoruz.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

‍Her ne kadar kolay görünse de iyi bir sunum hazırlamak kolay bir iş değildir. Startup’ınızın vizyonunu, misyonunu, iş modelinizi ve gerekli diğer bilgileri bir araya getirmeniz gerekir. Bu bilgileri sunumda hangi sıraya göre yerleştireceğiniz, potansiyel yatırımcılarınızı ikna edeceğiniz bilgilerin seçimi veya paydaşlarınızın merak ettikleri ayrıntıları bulmak bazen yorucu olabilir. Hatta sunumunuz karmaşık ve yeterince ikna edici olmadığı için mükemmel bir iş modelini yeterince anlatamayabilirsiniz. Tüm bunların önüne geçmek için şu noktaları inceleyeceğiz:‍Yatırımcı sunumunun içerikleriYatırımcı sunumunun iletişimi Yatırımcı sunumunun ikna kabiliyeti‍Tüm bu incelemelerin sonucunda sunumunuzla ilgili size bir geri bildirim sunacağız. ‍

Ne Gerekiyor?

Pitch Deck Review hizmetimiz sırasında sizden talep edeceklerimiz oldukça azdır. İşinizi, iş modelinizi anlatan ve yatırımcıların neden sizi seçmesi gerektiğini vurgulayan bazı dokümanları sizden talep ediyoruz. Pitch Deck Review hizmetimiz sırasında sizden şunu talep ediyoruz:‍Bizimle yatırımcı sunum dosyanızı paylaşmalısınız. ‍Bu sunumda işinizi, iş modelinizi, neden avantajlı olduğunuzu ve sektördeki yerinizi anlatabilirsiniz. Bu sunumdan hareketle geliştirmeniz gereken sunum başlıklarını ve içerikleri belirleyebiliriz. Sunumu nasıl hazırlayacağınız konusunda kafanız karışıksa sunum hazırlayabileceğiniz araçları anlattığımız  yazımıza göz atabilirsiniz. ‍

Ne Teslim Edeceğiz?

Video

Yaptığımız analizde öne çıkan ana bulguları bir Loom videosu haline getiriyoruz. 10 dakika olan bu videoda analizimizin sonuçlarını ayrıntılı olarak anlatmayı ve ideal yatırımcıyı ikna edebilmeniz için en uygun önerileri sunmayı önemsiyoruz.

Örnek Video İzle

Rapor

Yaptığımız analizin detaylı sonuçlarını sizin için rapor haline getiriyoruz. Bu raporda yatırımcı sunumunda düzeltilmesi gereken adımları, iyi durumda olan aşamaları ve sunumunuza dair genel bir bakışı bulabilirsiniz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Uzman ekibimiz sunum içerikleriniz hakkında belirledikleri problemleri ya da geliştirilmesi gereken noktaları detaylı bir rapor ile size iletir.  Sonrasında ise belirledikleri potansiyel iyileştirme alanlarını, değerlendirdikleri sonuçları ve önerilerini daha iyi bir şekilde anlatabilmek için bir toplantı düzenler. 1 saatlik bir toplantı ile analizin sonuçları size aktarılır.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Girişim

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön