CRO Audit

Büyüme stratejilerinizi değerlendirelim.

Web sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar, onlar için belirlediğiniz rotayı nadiren takip eder. CRO Audit hizmeti ziyaretçileriniz için en iyi dönüşüm yollarını keşfetmenize ve web sayfanızın dönüşüm oranlarını artırmak için bu veriye dayalı analizi kullanmanıza yardımcı olur. CRO Audit hizmetimiz sırasında test, geliştirme ve pazarlama hunisi optimizasyon önerileri ile uzmanlarımız dönüşüm oranınızı artıracak aksiyonları belirler.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

‍Müşteri yolculuğu sırasında işler her zaman beklediğiniz gibi gitmeyebilir. Ziyaretçilerinizi satın almaya yaklaştıran kritik noktalar vardır. Bu noktaları avantaja çevirebilmek için CRO Audit hizmetimiz size yardımcı olur. Dönüşümleri artırmak için ziyaretçilerinizin yolculuklarındaki darboğazları keşfetmeniz ve ortadan kaldırmanız için web sayfanızda şu noktaları analiz ediyoruz ve öneriler sunuyoruz:‍Ana sayfaÜrün veya hizmet sayfaları (Landing page)Satış hunisi (Sales funnel)Form alanları‍Bu analizlerin sonucunda ise hemen uygulamaya başlayabileceğiniz kapsamlı bir analiz ve özel öneriler alacağınızı garanti ediyoruz.‍

Ne Gerekiyor?

‍CRO Audit analizine başlamadan önce markanızı, hedeflerinizi ve hedef kitlenizi tanımak size daha doğru bir analiz sunmamızı sağlar. Bu sebeple değerlendirmeye başlamadan önce sizden bazı bilgiler talep ediyoruz:‍Web sitenizin adresini bizimle paylaşmalısınız. ‍Analizinin yapılmasını istediğiniz web sitenizin adresini bizimle paylaşmalısınız. Analizlerimiz masaüstü web sitelerini ve mobil web sitelerini kapsamaktadır. Ne yazık ki bu kapsamında dışında kalan mobil uygulamalar için CRO Audit hizmeti veremiyoruz.‍Belirlediğiniz hedef kitlenizi bizimle paylaşmalısınız. ‍Analize başlamadan önce hedef kitlenizi tanımayı ve anlamayı önemsiyoruz. Hedef kitlenizi tanımak ziyaretçilerinizin takip ettiği müşteri yolculuğunu, sizden beklentilerini ve hangi aşamalarda zorluk yaşayacaklarını tespit etmeye olanak tanır. Buna ek olarak, hedef kitlenize ya da ziyaretçilerinize dair veriler (hemen çıkma oranı, sayfada kalma süresi vb.)  mevcut ise bunları da bizimle paylaşabilirsiniz. ‍‍Belirlediğiniz hedefleri ve amaçları bizimle paylaşmalısınız. ‍Her web sitesinin nihai bir amacı vardır. Bu amaç bazen kazanç sağlamak bazense daha fazla insana ulaşmak olabilir. Dönemsel olarak bu amaçlar işletmenizin amaçlarına uygun olarak değişir ve farklı hedefler söz konusu olur. Bu hedefleri ve web sayfanızın amaçlarını bizimle paylaşmanız analizimizde daha doğru sonuçlar elde etmeyi sağlar. ‍

Ne Teslim Edeceğiz?

Video

Yaptığımız analizde öne çıkan 3 ana bulguyu bir Loom videosu haline getiriyoruz. 10 dakika olan bu videoda analizimizin sonuçlarını ayrıntılı olarak anlatmayı ve dönüşüm oranınızı artırabilmeniz için en uygun önerileri sunmayı önemsiyoruz.

Örnek Video İzle

Rapor

Yaptığımız analizin detaylı sonuçlarını sizin için rapor haline getiriyoruz. Bu raporda web sayfanızda düzeltilmesi gereken adımları, iyi durumda olan aşamaları ve dönüşüm oranına dair genel bir bakışı bulabilirsiniz. Buna ek olarak, raporda eylem planında hızlıca aksiyon alabilmeniz için tespitlerimize dair 10-30 maddelik bir öneri listesi de sunuyoruz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Uzman ekibimiz içerikleriniz hakkında belirledikleri problemleri ya da geliştirilmesi gereken noktaları detaylı bir rapor ile size iletir.  Sonrasında ise belirledikleri potansiyel iyileştirme alanlarını, değerlendirdikleri sonuçları ve önerilerini daha iyi bir şekilde anlatabilmek için bir toplantı düzenler. 1 saatlik bir toplantı ile analizin sonuçları size aktarılır.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Pazarlama

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön