Performans Pazarlama Ve Ölçüm Kanalları Denetimi

Profesyonel Bir Ajansla Çalışın.

Müşterilerimizin performans kanallarındaki uygulama ve ölçümlerin doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmak için kapsamlı bir denetim gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimiz, kampanyalarınızın hedeflere uygun bir şekilde yürütülmesini ve en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için dikkatli bir analiz yapar, kanal seçimi, strateji uygulaması, veri analizi ve raporlama gibi unsurları gözden geçirir ve iyileştirme önerileri sunar. Performans pazarlama denetimi hizmetimizle, reklam bütçenizi etkin bir şekilde kullanmanıza, dönüşümleri artırmanıza ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

Başlangıçta strateji, stratejinin başarısını değerlendirmek için belirlenmiş KPI’lar, KPI’ların ölçüm şekli ve diğer reklam istatiklerinin doğru ölçüldüğünün kontrolü. Sonrasında performans kanalından, kampanya, hedefleme, reklam assetleri, bütçe, teklif tutarı/şekli, uygulanan optimizasyon tekniklerinin etkililiğine kadar reklam kanallarındaki tüm öğelerin incelenmesi, eksik uygulamaların listelenmesi ve doğru uygulamaların önerilmesi. Tüm sürecin değerlendirilmesinde kullanılan rapor tiplerinin incelenmesi, doğru rapor formatı için önerilerde bulunulması. Rakiplerin görece performansının incelenmesi, rakiplerle karşılaştırıldığında mevcut pozisyonun değerlendirilmesi. Son olarak KVKK ve GDPR gibi veri güvenliği uygulamalarına uygunluğun kontrolünü değerlendireceğiz.

Ne Gerekiyor?

Değerlendirilecek tüm reklam kanallarına, kullanılan analiz araçlarına ve varsa raporlama formatlarına erişim, marka amaçlarına en uygun denetimin sağlanabilmesine yönelik hedefleme denetimi için marka tarafından doldurulacak bir brief formu ya da tanışma toplantısı gerekiyor.

Kim Değerlendirecek?

Kroppa

Pazarlama

Ne Teslim Edeceğiz?

Rapor

Yaptığımız analizin detaylı sonuçlarını sizin için rapor haline getiriyoruz. Bu raporda web sayfanızda düzeltilmesi gereken adımları, iyi durumda olan aşamaları ve dönüşüm oranına dair genel bir bakışı bulabilirsiniz. Buna ek olarak, raporda eylem planında hızlıca aksiyon alabilmeniz için tespitlerimize dair 10-30 maddelik bir öneri listesi de sunuyoruz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Uzman ekibimiz içerikleriniz hakkında belirledikleri problemleri ya da geliştirilmesi gereken noktaları detaylı bir rapor ile size iletir.  Sonrasında ise belirledikleri potansiyel iyileştirme alanlarını, değerlendirdikleri sonuçları ve önerilerini daha iyi bir şekilde anlatabilmek için bir toplantı düzenler. 1 saatlik bir toplantı ile analizin sonuçları size aktarılır.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Pazarlama

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön