Front-End Audit

Tasarımla uyumlu kodlanmış web sitenize kavuşmanıza yardımcı olalım.

Web siteniz, markanızın dijital dünyadaki görünen yüzüdür ve dönüşüm sağlamak için 7/24 hizmet verir. Bu sebeple en iyi performansla çalıştığından ve kullanıcıları müşteriye dönüştürdüğünden emin olmanız gerekir. Tasarım ile uyumlu kodlanmış, performans puanı yüksek ve hızlı yüklenen web siteleri ise kullanıcılarınız için güvenilirdir ve istediklerini onlara hızlıca verir. Diğer bir deyişle, bu web siteleri kullanıcıları müşteriye dönüştürür. Front-End Audit hizmetimiz ise web sitenizin front-end kısmına odaklanır ve buradaki eksikleri görmenizi sağlayarak web sitenizi en iyi haline getirmenize yardımcı olur.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

Front-End Audit, mevcut web sitenizin sorunsuz, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. Front-End Audit kısaca, web siteniz için en iyi uygulamaları, arayüz tasarımlarını  ve genel bütünlüğü inceleyen kapsamlı bir  incelemedir. Front-End Audit hizmetimiz sırasında şunları analiz ederiz:Web siteleri için performans değerlendirmesiArayüz geliştirme standartları (Arayüz tasarımını incelerken neleri temel aldığımızı öğrenmek isterseniz içeriğimizi okuyabilirsiniz.)

Ne Gerekiyor?

Mevcut web sitenizin durumunu analiz etmek ve hangi yönlerden geliştirilmeye ihtiyacını belirlemek için bazı bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu sebeple Front-End Audit değerlendirmemize başlamadan önce sizden şu bilgileri talep ediyoruz:‍Web sitenizin adresini bizimle paylaşmalısınız. Analizinin yapılmasını istediğiniz web sitenizin  adresini bizimle paylaşmalısınız. Web sitenizdeki Front-End kodlarına bağlı mevcut sorunların tespitini yapabilmek için her bir satır kodu özenle inceleyeceğiz. ‍Mevcut arayüz geliştirme sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Front-End Audit hizmeti almayı düşünüyorsanız büyük ihtimalle web sitenizde bazı noktaların iyi durumda olmadığının farkındasınızdır. Bizimle mevcut arayüz geliştirme sorunlarınızı geçmişte kalmış olsalar bile paylaşabilirsiniz. Bu sayede tasarımınız ile  uyumlu kodlara ulaşmanızda size yardımcı olabiliriz. ‍

Ne Teslim Edeceğiz?

Rapor

Web sayfanızı inceledikten sonra web sitenizin ve arayüzlerinin mevcut durumuna ilişkin net ve kapsamlı bir genel bakış sunduğumuz rapor hazırlıyoruz. Mevcut web sitenizde neleri düzeltmeniz gerektiğini ve bu gerekli değişiklikleri nasıl yapacağınızı bu rapor sayesinde öğrenebilir ve böylece kodlama takviminizi daha kolay oluşturabilirsiniz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Uzmanlarımız, mevcut web siteniz ve arayüzleriniz hakkında belirledikleri sorunlu ya da geliştirilmesi gereken noktalar hakkında detaylı bir rapor sunar. Uzmanlarımız, belirlediğimiz potansiyel iyileştirme alanlarını, değerlendirdikleri sonuçları ve kullanabileceğiniz avantajları daha iyi bir şekilde anlatabilmek için bir toplantı düzenler. 1 saatlik bir toplantı ile analizin sonuçları size aktarılır.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Teknoloji

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön