Financial Review

İşletmenizin gerçek durumunu görmenize yardımcı olalım.

İşletmenizin mali durumunu net bir şekilde anlamanız, maliyetlerinizi azaltmanıza ve kârınızı artırmanıza olanak tanır. Özellikle teknoloji odaklı bir işletmeniz varsa gelir ve giderlerinizi dengede tutmak daha da önemli bir hal alır. Finansal durumunuzu ve fırsatlarınızı net bir şekilde gördüğünüzde ürününüzü ve işletmenizi geliştirme fırsatlarını da yakalarsınız. Finansal analiz hizmetimizle finansal durumunuzu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sonrasında ise işletmeniz için en doğru stratejiyi birlikte geliştirebiliriz.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

‍Finansal analiz, bir işletmenin geçmişteki performansıyla ilgili bilgileri kullanarak gelecekte nasıl performans göstereceğini tahmin eder. Bu analiz, bir işletmenin istikrarı, uygulanabilirliği ve kârlılığı hakkında kapsamlı bir değerlendirme sağladığı için hayati önem taşır. Bu analizi gerçekleştirirken şu adımları takip ediyoruz:‍İşletmenizi tanıyoruzİşletmenizin departmanlarını tanıyor ve inceliyoruzİş modelinizi test ediyoruz‍Bu adımların sonucunda ise işletmenizi en üst finansal seviyeye ulaştıracak olan bir analiz raporu oluşturuyoruz. ‍

Ne Gerekiyor?

‍Finansal analiz çalışması yapmak çok fazla beceri ve çalışma gerektirir. Buna ek olarak ise işletmenizi tanımak, büyüme hedeflerinden haberdar olmak ve finansal verileri derlemek önemlidir. Bu noktada en ince ayrıntısına kadar incelenmiş bir finansal analiz sunmak için sizden bazı bilgiler talep ederiz. Finansal analiz hizmetimizi tercih ettiğinizde sizden şu bilgileri talep ediyoruz:‍Mizan Raporlarınızı bizimle paylaşmalısınız. ‍Mizan raporları belirli tarihlerde ve genellikle aylık olarak düzenlenen borç ve alacakların yer aldığı tabloyu ifade eder. Bakiyeler mizan raporlarına toplu olarak yazılır ve hesapların gerçek duruma uygunluğunu takip etmek için kullanılır. İşletmenizin borçlarını ve alacaklarını gözden geçirmek finansal analizin temelini oluşturur. ‍Muavin Defterinizi bizimle paylaşmalısınız.  ‍Muavin defter, işletmenizin muhasebe hesabına ait hareketlerin ayrıntılı olarak listelendiği bir rapor türüdür. Muavin defterlerde her hesaba ait hareketler ayrıntılı olarak listelenir ve bu sebeple işletmenin ayrıntılı şekilde takip edilmesi ve incelenebilmesi için önem taşır. ‍‍Bordrolarınızı bizimle paylaşmalısınız. ‍Çalışanlarınıza ödediğiniz ücretler bordroda kayıt altına alınır. Diğer bir deyişle maaş bordrosu, işverenin işçiye ücret ödeme yükümlülüğünü kanıtlayan bir belgedir ve işletmenizin aylık olarak çalışanlarına ödediği ücreti takip etmek için önemlidir. ‍

Ne Teslim Edeceğiz?

Rapor

Sizden talep ettiğimiz işletme verilerinizi inceledikten sonra hesabınızın mevcut durumuna ilişkin net ve kapsamlı bir genel bakış sunduğumuz rapor hazırlıyoruz. Mevcut finansal durumunuzun değerlendirilmesine ek olarak departman performans notları da hazırlıyoruz. Bu raporları yatırımcılarınıza da sunarak işletmenizi ileriye taşıyacak adımları güvenle atabilirsiniz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Firmanızı ve çalışanlarınızı daha iyi analiz edebilmek için size özel olarak 2 tane birer saatlik toplantı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıların 1 saatini incelemelerimiz sonucunda oluşturduğumuz finansal analiz raporunu açıklamak ve sorularınızı cevaplamak için yapıyoruz.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Girişim

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön