E-Ticaret Audit

Trafiğinizi müşteriye dönüştürelim.

E-ticaretin önemi giderek artıyor fakat bu önemin artması aynı zamanda pek çok e-ticaret sitesinin doğmasına neden oldu. Çok değer verdiğiniz işinizde, e-ticaret sitenizin daha çok müşteriye ulaşması, trendleri takip etmesi, kullanıcı deneyimini iyileştirmesi de bir o kadar kritik bir hale geldi. Fark yaratmak istiyorsanız bu hizmetimizi alabilirsiniz.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

Web sitenin uçtan uca tasarımı, ana sayfa, ürün listeleme sayfası, ürün detay sayfası, ödeme adımları, hesabım sayfası ve birbirleriyle ilişkileri.

Ne Gerekiyor?

Web sayfası veya app linki, amaç ve hedef kitle bilgisi, anlık trafik ve dönüşüm oranı rakamları, varsa gidilmek istenen hedefler.

Ne Teslim Edeceğiz?

Video

Yaptığımız analizde öne çıkan 3 ana bulguyu bir Loom videosu haline getiriyoruz. 10 dakika olan bu videoda analizimizin sonuçlarını ayrıntılı olarak anlatmayı ve dönüşüm oranınızı artırabilmeniz için en uygun önerileri sunmayı önemsiyoruz.

Örnek Video İzle

Rapor

Yaptığımız analizin detaylı sonuçlarını sizin için rapor haline getiriyoruz. Bu raporda web sayfanızda düzeltilmesi gereken adımları, iyi durumda olan aşamaları ve dönüşüm oranına dair genel bir bakışı bulabilirsiniz. Buna ek olarak, raporda eylem planında hızlıca aksiyon alabilmeniz için tespitlerimize dair 10-30 maddelik bir öneri listesi de sunuyoruz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Uzman ekibimiz içerikleriniz hakkında belirledikleri problemleri ya da geliştirilmesi gereken noktaları detaylı bir rapor ile size iletir.  Sonrasında ise belirledikleri potansiyel iyileştirme alanlarını, değerlendirdikleri sonuçları ve önerilerini daha iyi bir şekilde anlatabilmek için bir toplantı düzenler. 1 saatlik bir toplantı ile analizin sonuçları size aktarılır.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Tasarım

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön