AR-GE Audit

AR-GE destek potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olalım.

Kısaca AR-GE olarak adlandırılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürülebilir olmak için finansal desteğe ihtiyaç duyar. İyi bir fikriniz ya da ürününüz olabilir ancak bu girişiminizin yatırımcılar tarafından anlaşılması ve gereken desteği alması için yeterli değildir. Bazen fikirlerinizin veya ürettiğiniz yeniliklerin test edilmesi ve profesyonel bir göz tarafından değerlendirilmesi gerekir. AR-GE Audit hizmetimizi tercih ettiğinizde inovasyon kapasitenizi ölçeriz ve fikirlerinize uygun finansman kaynaklarını belirlemenize yardımcı oluruz.

İletişime Geç

Neleri Değerlendireceğiz?

Sektördeki yeriniz, fikrinizin yeterince yenilikçi olması ve doğru iş birliklerinin sağlanması söz konusu AR-GE desteklerini almanız için önemlidir. Bu sebeple fikriniz ya da girişiminizle alakalı her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve işinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz. AR-GE Audit hizmetimiz sırasında şu noktalara odaklanıyoruz:‍Mevcut durumun tespitiAynı sektörde yer alan rakiplerin analiziİnovasyonun gelişimi için gereken donanım, altyapı yeterliliğinin tespiti ve ihtiyaç planlamalarıİnovasyonun finansal fırsatlarının değerlendirilmesi‍

Ne Gerekiyor?

Ürününüzü ya da fikrinizi tanımak, anlamak ve sektördeki rakiplerini belirlemek için bazı bilgilere ihtiyacımız. Bu bilgiler sayesinde sizin için en uygun olan finansal fırsat stratejilerini belirleyebilir ve inovasyonu geliştirmek için ihtiyacınız olan desteği almanıza yardımcı olabiliriz. AR-GE Audit analizimiz öncesinde sizden şu bilgileri talep ederiz:‍Girişimin geçmiş ve mevcut veri kayıtlarını bizimle paylaşmalısınız. ‍Girişiminizi kuralı uzun bir zaman geçmiş olabilir ya da yeni bir işletme kurmuş olabilirsiniz. Şimdiye kadarki sürede aldığınız yatırımlar, geliştirme için ne kadar para harcadığınız ya da girişiminizin ne kadar kişiye oluştuğu birer veridir. Girişiminizin değerlendirilebilmesi ve uygun finansal fırsatların tespit edilebilmesi için girişiminize dair her veriyi bizimle paylaşmalısınız. ‍‍

Ne Teslim Edeceğiz?

Rapor

Girişiminize dair analizimizi tamamladıktan sonra durumunuzu, rakiplerinizi, muhtemel yatırım desteklerini, eksiklerinizi ve geliştirmeniz gereken noktaları ayrıntılı bir biçimde ele aldığımız uzman raporu oluşturuyor ve size teslim ediyoruz.

Örnek Rapor İncele

Toplantı

Oluşturduğumuz raporu size ayrıntılı olarak açıklamak ve raporla ilgili aklınıza takılan sorulara cevap vermek için toplantı düzenliyoruz. 1 saat süren toplantıda sizin için oluşturduğumuz raporun üzerinden geçiyor ve gerekli açıklamaları aktarıyoruz.

Örnek UX Audit

Eventbrite için Hazırlanan Örnek UX Audit'e Erişin!

Ürün Doktoru'muz Sena Çifçili'nin hazırladığı Eventbrite örnek UX Audit raporuna erişin.

Örnek UX Audit'e Erişin

Girişim

kategorisindeki diğer servislerimizi keşfedin.

Şimdi Keşfet

Bu Sayfa Bulunamadı

Aradığınız sayfa mevcut değil veya taşınmış.

Anasayfa'ya Dön